Інформація про ДНЗ "Берізка"

Дошкільний навчальний заклад №5 «Берізка»
знаходиться за адресою:
вул.Незалежності 64-а м.Яготин,
Київська обл., Україна.

Телефон для зв’язку (04475) 5-33-51
Історія ДНЗ №5 «Берізка»
У далекому 1972 році для працівників Яготинського ЛВУМГ постала проблема побудови дитячого закладу для їхніх дітей, так як на підприємстві працювало багато молодих спеціалістів, які мали дітей дошкільного віку. Управління магістральних газопроводів виділило кошти для побудови дитячого садка.За три роки, на пустирі, виріс гарний новий садочок. Довго вагалися із назвою, а коли одного разу були завезені молоденькі деревця, щоб озеленити його територію, то серед них найбільше виявилося берізок, і всі дружно вирішили садок назвати «Берізка».
А день відкриття садочка назначили на 1 червня – День захисту дітей. Отож, 1 червня 1975 року було відкрито дитячий садок «Берізка» в якому налічувалося 6 груп.
До 1993 року садочок був відомчим, він перебував на балансі Яготинської ЛВУМГ. Потім постала потреба передати садок на баланс Яготинського відділу освіти. А з 2006 року і понині ДНЗ №5 «Берізка» перебуває на балансі Яготинської міської ради.
За свої прожитті роки багато випустив садочок випускників, понад 5 тисяч. Є серед них видатні люди, які прославили наш заклад, стали відомими лікарями, педагогами, спортсменами, банкирами.
На сьогодні в закладі виховуються 175 дітей. Також в садочку працює 27 працівників, які дбають за дитяче харчування, навчально-виховний процес, їхній затишок та соціальне середовище.
Всі цілі працівників закладу націлені на розвиток здорової, творчої особистості. В своїй роботі педагоги користуються програмою розвитку дітей від 2 до 7 років «Дитина» та програмою для старшого дошкільного віку «Впевнений старт».
Кадрами дошкільний навчальний заклад №5 «Берізка» забезпечений згідно Типового штатного розпису.
Режим роботи ДНЗ
ДНЗ №5 «Берізка» працює за п’ятиденним робочим тижнем з 8.00 до 17.00.
Чергова група працює з 7.30 до 17.30 годин.
Вихідні дні: субота, неділя, святкові.
Навчальний рік: з 1 вересня до 31 травня.
З 1 червня по 31 серпня – оздоровчий період.

За підсумками державної атестації ДНЗ №5 «Берізка» був атестований на вищий рівень.

 

Наш дитячий садок - це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти. Все що ми робимо в нашому дитячому садку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивалися.

Наш дитячий садок - це співробітники. Найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.
Наш дитячий садок - це унікальна система, яка забезпечує догляд, нагляд, харчування, виховання та оздоровлення. Жодна система не виконує стільки функцій одночасно.
Наша "Берізка"- це сім'я. І, як у будь-якій дружній родині, у нас є свої традиції.