В ДНЗ № 5 « Берізка» було вшановано чергову річницю з дня народження Т.Г. Шевченка. Старші дошкільники прийняли участь у виставці малюнків за творами великого поета. Діти з середніх та старших груп, а також педагоги закладу, презентували свої малюнки до улюблених творів Кобзаря. Кращими були вибрані роботи вихователя Марченко В.В. та робота Хоменко Христини з татом. Ці твори було виставлено на районній виставці, яка відбулася у Яготинському музеї « Флігель Т.Г. Шевченка». Решта робіт була виставлена на виставці в ДНЗ.

Також, педагоги та вихованці закладу « Берізка» були організаторами та ведучими святкового ранку присвяченого вшануванню пам’яті Т.Г. Шевченка, який відбувся 9 березня 2017 року у Флігелі. Дошкільники нагадали присутнім про дитячі та юнацькі роки поета, а також про його творчість. Було прочитано багато віршів Кобзаря.

10 березня 2017 року в ДНЗ №5 « Берізка» було проведено день памяті Т.Г. Шевченка. В музичному залі зібралися педагоги, вихованці та батьки. Тут читали на память улюблені вірші, слухали пісні, покладені на вірші поета. Самих активних учасників було нагороджено грамотами. Хочеться відмітити найкращих: вихованці молодшої групи – Сухенко Евеліна, Лук’янченко Ярослав, Маршевська Анна; вихованці середньої групи – Невмержицька Софія, Омеляненко Дмитро, Парфененко Денис; вихованці старших груп – Бусло Зоряна, Кобенко Аліна, Полікарпова Анастасія, Тонконіг Евеліна, Колесник Вікторія, Лавріненко Ярослав, Парфененко Владислав, Карпова Злата.

Організовуючи та проводячи заходи присвячені памяті Т.Г. Шевченка педагоги сіють в маленьких душах дошкільників любов до свого народу та до рідної Неньки України.