День захисту дітей – це одне з найчудовіших свят, тому що головні його герої – це діти. А де діти там завжди радісно, весело, там мир, спокій, щастя. Народна мудрість говорить: « Якби дорослі були такі, як діти, то не було б ні сварок, ні війн».

01.06.2017 р. на подвір’ї ДНЗ №5 «Берізка» зібралася вся малеча із садочка – від найменшого до найстаршого, щоби провести свято з чудовою назвою «Подорож до країни дитинства». Ведучою свята була вихователь – методист закладу – Заморока Н.М. Кожна група представляла себе. Діти співали, танцювали, розповідали вірші, змагалися, а також малювали на асфальті. На святі були вовк, лисичка, червона шапочка. В кінці свята чарівне Літечко, в особі Влади Ткаленко, вихованки старшої групи, пригостило всіх діток цукерками. Дитячий сміх, весела музика, чарівні малюнки на асфальті, створили позитивний мікроклімат для дорослих, дітей та присутніх, що були на святі.

Також в ДНЗ №5 «Берізка» організовано виставку дитячих робіт «Щасливе дитинство» та виставку газет «Здорова дитина – щаслива родина». Заморокою Н.М. буде проведено спортивне свято спільно з батьками «Тато, мама, я – спортивна сімя».

1 2 3