4.03.2014р. було сплановано та проведено районний захід присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка на базі музею «Флігель Т.Г.Шевченка».

В дружнім, родиннім колі зібралося дошкілля міста та району на святкування знаменної дати. Розпочали свято дошкільники з ДНЗ №5 «Берізка»: вихованці старшої групи №1 – Женя Ткаченко, Ліза Шулла, Настя Маруненко, Вероніка Яловнича з старшої групи №2 – Поліна Хоменко та ведуча Кривоконь Т.В. – вихователь цього закладу. Вони коротко згадали за життя великого поета, його безцінну книгу «Кобзар». Учасниками заходу з нашого садочка був трирічний Ярослав Лавріненко та чотирирічна Аня Романова з віршами «Вітер з гаєм розмовляє» та «Сон». Вони намагалися передати інтонацією і жестами думку, почуття героїв шевченківських творів.

Затишок музею, портрети Т.Г.Шевченка, виставка дитячих робіт, на яких ніби ожили герої шевченківської поезії, все перенесло присутніх в ті далекі часи. І ніби сам поет був присутній на цьому святі, теж радів оточуючому, милувався юними талантами та пишався, що наша Україна має таких дочок та синів.

А на закінчення ранку журі у складі завідувача РМК відділу освіти Остапенко Н.О. та методиста РМК – МиненокО.В., працівника музею – «Флігель Т.Г.Шевченка» Гусак Л.С. нагородили дітей грамотами та солодощами. Кожен учасник та присутній на святі отримав гарний настрій та позитивні емоції.