Свято англійської мови

 

Свято англійської мови

30 травня 2017 року на базі ДНЗ №5 «Берізка» проходило свято «Hello English». Захід був організований НВО «Діти Галактики» з дітьми дошкільних груп та вихованців початкових класів закладів міста . Ведучою на святі була Радіонова Ю.В. – викладач англійської мови. Все свято було проведено в формі гри. Діти подорожували, грали в цікаві ігри з казковими героями. Навіть сама ведуча, на період свята, стала капітаном, який організовував дітей до цікавої мандрівки. Малята показали свої знання з англійської мови. Вони добре рахують в межах десяти, знають кольори, гарно співають англійські пісні, грають в ігри. Між вихованцями та педагогом існує тісний взаємозв’язок. Юлія Вікторівна розуміє кожну дитину, до кожного знаходить індивідуальний підхід. Практика навчання дітей англійської мови показала, що ті діти, які були замкнуті, погано йшли на контакт стали впевненими в собі. Вже стало традицією в керівників НВО «Діти Галактики» в кінці навчального року проводити заключне свято, щоб показати знання, які набули діти. Також дітей було нагороджено сертифікатами та шоколадними медалями. Такі заходи несуть позитивні емоції для дітей, батьків та педагогів.

Районні заходи

Дошкільники з дитячого садка «Берізка» талановиті та завзяті. Вже стало традицією в нашому місці, що влада спільно з дітками відкриває різні парки та сквери. Так, нещодавно, в центрі міста Яготина було відкрито галявину казок , де милують та радують дорослих та малих, скульптури казкових героїв: котика в чоботях, крокодила Гени з чебурашкою та сімейка їжачків. Також наші діти були відкривачами «Калинової алеї». І приємно, що йдуть до калини різні покоління: батьки з дітьми, щоб відпочити; люди похилого віку, щоб попросити здоров’я; молодь благає на щастя та долю. І мабуть вірно, що всі відкриття та починання повинні стартувати від найменших дітей, адже діти, то наше продовження, за ними майбутнє.

Річницю революції гідності, в нашій країні святкували цього року вперше. Ось і дошкілля міста Яготина зібралося на свої спортивні змагання, щоб вшанувати тих, хто загинув та згадати тих, хто і нині воює за щасливе майбутнє нашої України. Гостями у дошкільників були воїни АТО, які одночасно з членами журі оцінювали вміння та спритність спортивних команд ДНЗ. Змагання проходили на базі ДЮСШ 19 листопада 2015р. Це спортивне свято захоплювало всіх: і юних спортсменів, які змагалися, і вболівальників, і суддів. В кінці свята команди отримали вимпели, грамоти та солодощі. В нашому місті вже стало традицією проводити спортивні змагання між дошкільними закладами. Адже, спорт – гартує, зміцнює здоров’я і дорослим і дітям.

Виховання дітей раннього віку через казку

На базі ДНЗ №5 «Берізка» 28 квітня 2017 року було проведено засідання творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів з організації життєдіяльності дітей раннього віку. Темою РМО було: «Виховання дітей раннього віку через казку за допомогою дидактичного посібника». Казка може виконувати не лише розважальну функцію, а й пояснює навколишній світ, вчить взаємодії між різними учасниками діалогу, відображає душевні конфлікти особистості, дає деякі способи вирішення цих конфліктів. Всі присутні педагоги спочатку мали змогу переглянути заняття з дітьми раннього віку «Подорож колобка», яке провела вихователь Тонконог Н.П. Після обговорення заняття вихователь – методист Заморока Н.М. запросила всіх вихователів на екскурсію до ясельної групи для перегляду розвивального середовища в групі раннього віку . Вихователь – методист наголосила, що середовище, у якому виховується дитина, має бути невичерпним джерелом збагачення предметної та ігрової діяльності. В ході обговорення педагоги закладів зробили висновок, що використання дидактичного посібника під час проведення різних форм роботи з дітьми надають можливість співпрацювати з малятами у казковому просторі.

 

 


Новорічні вітання дошкільників ДНЗ №5 «Берізка»

З давніх пір склалася традиція між дошкільниками дитячого садка Берізка та Яготинською міською радою приймати участь у вітанні ветеранів праці, підприємців, депутатів. Ось і цього року 27, 28 та 29 грудня дошкільники разом із Дідом Морозом та Снігурочкою завітали до міської ради, щоб привітати присутніх гостей з наступаючим Новим Роком. Присутні переглянули невеликий міні концерт, де були веселі новорічні пісні та вітальні вірші. Діти завжди несуть позитив, тому веселий настрій було забезпечено сповна. Маленькі артисти були нагороджені щасливими усмішками дорослих, щирими оплесками та солодощами.