Районні заходи

Дошкільники з дитячого садка «Берізка» талановиті та завзяті. Вже стало традицією в нашому місці, що влада спільно з дітками відкриває різні парки та сквери. Так, нещодавно, в центрі міста Яготина було відкрито галявину казок , де милують та радують дорослих та малих, скульптури казкових героїв: котика в чоботях, крокодила Гени з чебурашкою та сімейка їжачків. Також наші діти були відкривачами «Калинової алеї». І приємно, що йдуть до калини різні покоління: батьки з дітьми, щоб відпочити; люди похилого віку, щоб попросити здоров’я; молодь благає на щастя та долю. І мабуть вірно, що всі відкриття та починання повинні стартувати від найменших дітей, адже діти, то наше продовження, за ними майбутнє.

Річницю революції гідності, в нашій країні святкували цього року вперше. Ось і дошкілля міста Яготина зібралося на свої спортивні змагання, щоб вшанувати тих, хто загинув та згадати тих, хто і нині воює за щасливе майбутнє нашої України. Гостями у дошкільників були воїни АТО, які одночасно з членами журі оцінювали вміння та спритність спортивних команд ДНЗ. Змагання проходили на базі ДЮСШ 19 листопада 2015р. Це спортивне свято захоплювало всіх: і юних спортсменів, які змагалися, і вболівальників, і суддів. В кінці свята команди отримали вимпели, грамоти та солодощі. В нашому місті вже стало традицією проводити спортивні змагання між дошкільними закладами. Адже, спорт – гартує, зміцнює здоров’я і дорослим і дітям.

Новорічні вітання дошкільників ДНЗ №5 «Берізка»

З давніх пір склалася традиція між дошкільниками дитячого садка Берізка та Яготинською міською радою приймати участь у вітанні ветеранів праці, підприємців, депутатів. Ось і цього року 27, 28 та 29 грудня дошкільники разом із Дідом Морозом та Снігурочкою завітали до міської ради, щоб привітати присутніх гостей з наступаючим Новим Роком. Присутні переглянули невеликий міні концерт, де були веселі новорічні пісні та вітальні вірші. Діти завжди несуть позитив, тому веселий настрій було забезпечено сповна. Маленькі артисти були нагороджені щасливими усмішками дорослих, щирими оплесками та солодощами.