Спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я»

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і щастя. Крім того, воно є важливим чинником формування зростаючої особистості. Через організацію урочистостей можна допомогти дитині розширити знання про навколишній світ, розвинути інтерес до творчості і вміння жити в колективі. Діти з завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята. Головна мета спортивних свят – показати дітям, що заняття спортом – це шлях до здоров’я, витривалості та красі.

9.06.2017 року в ДНЗ №5 «Берізка», але не в стінах дошкільного закладу, а саме в Сорочому Яру, відбулася весела, спортивна розвага під назвою «Тато, мама і я – спортивна сімя», в якій взяли участь наші спритні діти середньої групи «Бджілка» і їх улюблені батьки. На спортивне свято були запрошені сімї, які не байдужі до спорту, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто гарно відпочити. Цю програму вихователь Заморока Н.М. продумала так, щоб найкращі спортивні якості могли продемонструвати всі. В змаганнях приймали участь дві команди «Сонечко» та «Хмаринка». Командний дух і взаєморозуміння родини яскраво проявили в естафетах «Веселі стрибунці», «Сфітлофор», «Ріпка», «Не впусти», «Звари польову кашу» та інші. Щоб перемогти своїх суперників, учасникам потрібно було найкраще володіти трьома критеріями – швидкість, спритність,винахідливість. Протягом усієї гри важко було визначити лідера спортивних перегонів, адже родини до останнього відчайдушно боролися за перемогу. Саме тому в спортивних змаганнях перемогла дружба. Вітаємо всіх переможців!!! Всі учасники спортивного свята були нагороджені грамотами. Потім всі разом, і учасники, і вболівальники зварили смачну польову кашу.

Спортивне свято сприяло єдності сімї й дитячого садочка, пропаганді здорового способу життя. Діти та дорослі отримали безліч емоцій, позитиву, радості.

1 2 3

 

Наші осінні свята

Чарівниця осінь, милує око дорослим і малим жовтим вбранням дерев, блакиттю осіннього неба, багатим врожаєм овочів та фруктів. Дошкільники ДНЗ №5 «Берізка» вітали та вшановували красуню осінь на своїх святах, які відбулися в садочку, в кінці жовтня нинішнього року. Старші групи дошкільників з вихователями Тонконог Н.П. та Кривоконь Т.В. організували та провели осінні ярмарки. На ярмарках, чого тільки не було: що хочеш те й придбаєш, а ще й веселий жарт чи пісню почуєш. Українська запальна мелодія так і кличе всіх до танцю. Молодші дошкільники теж шанували осінь віршами, піснями та іграми. Кожне свято в садочку завжди несе позитив для дітей і батьків.

Осінь: "Дивоквіти"

Осінь чарівна пора. Вона милує око врожаєм на деревах та городах. А найбільшим подарунком від неї нам, є звичайно квіти. Скільки різних видів квітів розцвітає на нашій землі: маленькі, великі, барвисті, різнокольорові і кожна з них по своєму прекрасна. А як зачаровують нас і радують душу квіткові композиції. Саме тому в закладі ДНЗ №5 "Берізка" 19.09.2015р. відбувалася виставка "Дивоквіти". Над її створенням працювали всі діти, батьки, педагоги. І вийшла вона по спражньому гарною. Багато глядачів оглянули нашу виставку. Приємно було чути слова подяки, бачити гарний настрій, позитивні емоції у наших відвідувачів.


"Щасливе дитинство"

Згідно наказу №191-н по відділу освіти Яготинської РДА «Про організацію та проведення Тижня дошкілля», ДНЗ №5 «Берізка» розробив та провів в себе, в закладі, багато заходів присвячених темі дошкілля. Педагоги працювали спільно з батьками та дітьми. Особливо хочеться відмітити організовану та проведену виставку «Щасливе дитинство». Вона зібрала багато робіт талановитих вихователів, батьків та дітей. Роботи виставки – це справжні шедеври: вишивки, малюнки, вироби з різного матеріалу, композиції, плетиво та багато іншого. Багато відвідувачів було у нашої виставки. Приємно бачити вогник радості в очах присутніх та чути безмежні слова вдячності організаторам.