Наші осінні свята

Чарівниця осінь, милує око дорослим і малим жовтим вбранням дерев, блакиттю осіннього неба, багатим врожаєм овочів та фруктів. Дошкільники ДНЗ №5 «Берізка» вітали та вшановували красуню осінь на своїх святах, які відбулися в садочку, в кінці жовтня нинішнього року. Старші групи дошкільників з вихователями Тонконог Н.П. та Кривоконь Т.В. організували та провели осінні ярмарки. На ярмарках, чого тільки не було: що хочеш те й придбаєш, а ще й веселий жарт чи пісню почуєш. Українська запальна мелодія так і кличе всіх до танцю. Молодші дошкільники теж шанували осінь віршами, піснями та іграми. Кожне свято в садочку завжди несе позитив для дітей і батьків.

"Щасливе дитинство"

Згідно наказу №191-н по відділу освіти Яготинської РДА «Про організацію та проведення Тижня дошкілля», ДНЗ №5 «Берізка» розробив та провів в себе, в закладі, багато заходів присвячених темі дошкілля. Педагоги працювали спільно з батьками та дітьми. Особливо хочеться відмітити організовану та проведену виставку «Щасливе дитинство». Вона зібрала багато робіт талановитих вихователів, батьків та дітей. Роботи виставки – це справжні шедеври: вишивки, малюнки, вироби з різного матеріалу, композиції, плетиво та багато іншого. Багато відвідувачів було у нашої виставки. Приємно бачити вогник радості в очах присутніх та чути безмежні слова вдячності організаторам.





Осінь: "Дивоквіти"

Осінь чарівна пора. Вона милує око врожаєм на деревах та городах. А найбільшим подарунком від неї нам, є звичайно квіти. Скільки різних видів квітів розцвітає на нашій землі: маленькі, великі, барвисті, різнокольорові і кожна з них по своєму прекрасна. А як зачаровують нас і радують душу квіткові композиції. Саме тому в закладі ДНЗ №5 "Берізка" 19.09.2015р. відбувалася виставка "Дивоквіти". Над її створенням працювали всі діти, батьки, педагоги. І вийшла вона по спражньому гарною. Багато глядачів оглянули нашу виставку. Приємно було чути слова подяки, бачити гарний настрій, позитивні емоції у наших відвідувачів.