Спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я»

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже свято – це веселощі, радість і щастя. Крім того, воно є важливим чинником формування зростаючої особистості. Через організацію урочистостей можна допомогти дитині розширити знання про навколишній світ, розвинути інтерес до творчості і вміння жити в колективі. Діти з завмиранням серця чекають подібні заходи і з ентузіазмом беруть у них участь. Особливо малюки люблять спортивні свята. Головна мета спортивних свят – показати дітям, що заняття спортом – це шлях до здоров’я, витривалості та красі.

9.06.2017 року в ДНЗ №5 «Берізка», але не в стінах дошкільного закладу, а саме в Сорочому Яру, відбулася весела, спортивна розвага під назвою «Тато, мама і я – спортивна сімя», в якій взяли участь наші спритні діти середньої групи «Бджілка» і їх улюблені батьки. На спортивне свято були запрошені сімї, які не байдужі до спорту, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто гарно відпочити. Цю програму вихователь Заморока Н.М. продумала так, щоб найкращі спортивні якості могли продемонструвати всі. В змаганнях приймали участь дві команди «Сонечко» та «Хмаринка». Командний дух і взаєморозуміння родини яскраво проявили в естафетах «Веселі стрибунці», «Сфітлофор», «Ріпка», «Не впусти», «Звари польову кашу» та інші. Щоб перемогти своїх суперників, учасникам потрібно було найкраще володіти трьома критеріями – швидкість, спритність,винахідливість. Протягом усієї гри важко було визначити лідера спортивних перегонів, адже родини до останнього відчайдушно боролися за перемогу. Саме тому в спортивних змаганнях перемогла дружба. Вітаємо всіх переможців!!! Всі учасники спортивного свята були нагороджені грамотами. Потім всі разом, і учасники, і вболівальники зварили смачну польову кашу.

Спортивне свято сприяло єдності сімї й дитячого садочка, пропаганді здорового способу життя. Діти та дорослі отримали безліч емоцій, позитиву, радості.

1 2 3